Garanti Koşulları

It’s My Roller bütün ürünlerinin arkasındadır ve ürünler marka garantisi altındadır. Ürünler kargo ile ulaştığı esnada ambalaj veya kutusunu kesinlikle kontrol ediniz. Bir problemle karşılaştığınız anda tutanak tutarak ürünü teslim almayınız. Ürünün orjinal bütünlüğünün bozulması ve üründe kullanım hatasından kaynaklı oluşabilecek problemler garanti kapsamına girmemektedir.

Ürün İade ve Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren 1-7 gün içerisinde sayfamızdaki iade formunu doldurarak veya iade@itsmyroller.com adresinden irtibata geçmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

Değişim için ürünü faturasıyla birlikte “Ambarlı Mahallesi Nadas Sokak No.2/3 Avcılar/İstanbul adresine göndermeniz gerekmektedir. Yasal değişim süresini aşmadıysa ve ürün; kullanım, değişim/iade şartlarına uygunsa, değişimi ya da ücret iadesi yapılmaktadır.
Tüm iade ve değişim süreçlerindeki kargo masrafları alıcıya (müşteriye) aittir.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.